FZT partnerem Forum 590 w Radomiu!

23 września 2019

Forum Zrównoważonej Technologii było Partnerem Forum 590 w Radomiu, gdzie rozmawiano o rozwoju, gospodarce oraz współpracy samorządu i biznesu. Radom stał się miejscem debaty studentów, samorządowców i przedsiębiorców. W programie znalazły się warsztaty i panele dyskusyjne.

Jak zapewniał jeden z organizatorów - Michał Hasik, prezes Forum Zrównoważonych Technologii, wybór Radomia nie był przypadkowy. To miejsce z dużym potencjałem, które utraciło swoja range gospodarczą - tłumaczy Hasik - natomiast nadal z dużą przychylnością jest traktowane przez samorządowców i przez władze. Miasto w procesie reindustrializacji może odzyskać dawną świetność.

Zdaniem szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów Marka Suskiego, to niezwykle ważny projekt dla takich miast jak Radom i nowatorska propozycja, by dyskusje, dotyczące rozwoju gospodarczego i jego kierunków odbywały się w miejscach, których dotyczą, a nie ograniczały się do jednego, ogólnopolskiego forum ekspertów, naukowców i przedsiębiorców.

Kongres 590, największe w Polsce spotkanie, poświęcone gospodarce odbędzie się się po raz czwarty.
 

Partnerzy