Kongres 590 w Jasionce - oficjalne partnerstwo Fundacji Forum Zrównoważonej Technologii


Forum Zrównoważonej Technologii było oficjalnym partnerem Kongresu 590, który odbył się w dniach 7-8 października 2019 roku w Jasionce pod Rzeszowem.

KONGRES 590 jest miejscem spotkań przedstawicieli biznesu, nauki, polityki i legislacji. Stanowi arenę wymiany myśli, poglądów i doświadczeń. Kongres 590 to unikatowe forum biznesowe poświęcone promocji polskich produktów i przedsiębiorców. Nazwa Kongresu pochodzi od prefiksu kodu kreskowego, którym oznaczane są towary, wytwarzane bądź dystrybuowane przez polskie firmy. Jego głównym założeniem jest, aby znak stał się synonimem znakomitej jakości. Ideą spotkania jest stworzenie przestrzeni do kooperacji dla polskich przedsiębiorców, naukowców i decydentów politycznych. Ten rodzaj współpracy pozwoli na wydobycie ich pełnego potencjału i wzniesienia polskiej gospodarki na wyższy poziom rozwoju. Kongres 590 jest skierowany do wszystkich firm, od startupów, przez mikro, małe po duże przedsiębiorstwa, oferując im szerokie możliwości rozwoju.

Dedykowane bloki panelowe zostały tak skonstruowane, aby dostarczyć praktycznych rozwiązań zarówno tym, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie, jak i tym poszukującym sposobów na udoskonalenie firmy już istniejącej na rynku. Wśród gości i panelistów biorących udział w Kongresie 590, znalazły się m.in. wybitne osobistości ze świata polskiej polityki, gospodarki i biznesu.

Podczas Kongresu 590 Fundacja FZT odpowiadała za organizację kilku paneli oraz rozmowy/wywiady z ekspertami w specjalnej strefie medialnej.

Partnerzy