Forum 590 w Radomiu - oficjalne partnerstwo Fundacji Forum Zrównoważonej Technologii


Fundacja Forum Zrównoważonej Technologii była jednym ze współorganizatorów oraz partnerów Forum 590 w Radomiu, gdzie rozmawiano o rozwoju, gospodarce oraz współpracy samorządu i biznesu. Radom stał się miejscem debaty studentów, samorządowców i przedsiębiorców, a w programie wydarzenia znalazły się między innymi warsztaty i panele dyskusyjne.

Wybór Radomia nie był przypadkowy. - To miejsce z dużym potencjałem, które utraciło swoja rangę gospodarczą - tłumaczył Michał Hasik, prezes zarządu Fundacji FZT - Mimo wszystko nadal jest ono z dużą przychylnością traktowane przez samorządowców i przez władze. Miasto, które jest w procesie reindustrializacji może już wkrótce odzyskać dawną świetność.

Zdaniem szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów Marka Suskiego, to niezwykle ważny projekt dla takich miast jak Radom i nowatorska propozycja, by dyskusje, dotyczące rozwoju gospodarczego i jego kierunków odbywały się w miejscach, których dotyczą, a nie ograniczały się do jednego, ogólnopolskiego forum ekspertów, naukowców i przedsiębiorców.

Fundacja FZT odpowiadała za cykl spotkań i warsztatów prowadzonych przez ekspertów dla studentów oraz lokalnej młodzieży. 

Partnerzy