Wydarzenia


27 stycznia 2022

Lemowisko zakończone! Wyłoniono zwycięzców konkursu literackiego "Polska przyszłości" - 15 grudnia

Miło nam poinformować, że profesjonalne jury konkursowe rozstrzygnęło pierwszą edycję konkursu literackiego "Polska przyszłości".

Czytaj więcej

10 września 2021

Rusza pierwsza edycja Lemowiska

Przypadająca na 2021 rok setna rocznica urodzin Stanisława Lema, polskiego pisarza science-fiction, futurologa oraz krytyka literackiego, to dobra okazja do przybliżenia jego twórczości młodszym pokoleniom.

Czytaj więcej

02 listopada 2020

Najważniejsze oblicza polskich inwestycji

„Inwestycje, czyli szansa na rozwój” to cykl wywiadów internetowych, prezentujących najważniejsze dla polskiej gospodarki oblicza inwestowania. Rozmowy z ekspertami prowadzone przez dziennikarza Ernesta Bodziucha dotyczyć będą: Trójmorza, budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego oraz nakładów na rozwój i szkolenia pracowników.

Czytaj więcej

27 października 2020

Rozmowy o bankowości, czyli "Bank na co dzień"

28 października nastąpi premiera 3-odcinkowego programu internetowego „Bank na co dzień”. Jego celem jest prezentacja głównych obszarów działalności instytucji bankowych. Rozmowy z ekspertami poprowadzi Ernest Bodziuch, dziennikarz telewizyjny.

Czytaj więcej

16 grudnia 2019

Młodzi nie chcą pracować na wsi

Ponad 3/4 młodych ludzi mieszkających na wsi nie jest zainteresowanych prowadzeniem działalności rolniczej, co skutkuje migracją w poszukiwaniu pracy. Decyzja ta nie zawsze podyktowana jest jednak kwestiami ekonomicznymi. Takie wnioski płyną z raportu pt. „Dumni z polskiej żywności”, w ramach cyklu badań opinii publicznej POLSKIEGO MONITORA OPINII.

Czytaj więcej

10 października 2019

Polacy coraz bardziej dumni z polskiej żywności

Ponad 2/3 Polaków deklaruje, iż jest gotowych zapłacić więcej za rodzimą żywność wytworzoną w sposób ekologiczny, natomiast blisko 1/3 zwraca uwagę na polskie pochodzenie produktu. Takie są wyniki pierwszego raportu wchodzącego w skład cyklu badań opinii publicznej w projekcie POLSKI MONITOR OPINII.

Czytaj więcej

02 października 2019

FZT partnerem merytorycznym Kongresu 590

Forum Zrównoważonej Technologii oficjalnym partnerem Kongresu 590, który odbędzie się 7-8 października w Jasionce pod Rzeszowem.

Czytaj więcej

23 września 2019

FZT partnerem Forum 590 w Radomiu!

Forum Zrównoważonej Technologii było Partnerem Forum 590 w Radomiu, gdzie rozmawiano o rozwoju, gospodarce oraz współpracy samorządu i biznesu. Radom stał się miejscem debaty studentów, samorządowców i przedsiębiorców. W programie znalazły się warsztaty i panele dyskusyjne.

Czytaj więcej

Przejdź do strony:

1

Partnerzy